טובי ממן

שמי טובי ממן, נשואה ואמא לארבעה בנים ובת. אני עו"ס קלינית ופסיכותרפיסטית בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית של אוניברסיטת בר-אילן, בוגרת התכנית לפסיכותרפיה (דינמית) – אוניברסיטת חיפה. בעלת קליניקה פרטית, מייסדת ומנהלת את מרכז הטיפול ותכנית ההכשרה במרכז החרדי לטיפול ב-cbt. 

בעברי, עבדתי במשך שנים כאחראית השרות הסוציאלי במרפאה הפסיכיאטרית במעייני הישועה וזכיתי להיות מבין מקימיה. בתקופה זו הקמתי פורום ראשון מסוגו של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש העובדים עם הציבור החרדי. 

תכנית ההכשרה לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית שאותה אני מנהלת הינה ייחודית בכך שהיא הראשונה המיועדת ומכוונת לציבור החרדי ועמדה בקריטריונים של הכרה באיט"ה. 

המרכז למטפלים חרדיים נוסד בעקבות ההכרה בעובדה שהציבור החרדי זכאי וזקוק למטפלים מקצועיים ברמה גבוהה אך עם זאת כאלו שיבואו מתוך העולם שלו, המדברים וחיים את מושגיו.

פרוייקט זה שהוקם בשנת 2011 התגלה כמיזם הנכון במקום הנכון. מפעל זה ונוספים שבאו בעקבותיו; פתיחת קו חרום טלפוני לציבור החרדי באשדוד בתקופת מלחמת צוק איתן, ימי עיון וסדנאות לציבור אנשי המקצוע ופתיחת מרכזי טיפול בערים חרדיות כולל בדרום את אופקים ואשדוד, מספקים מענה הולם לצורך חיוני והכרחי שקיים בציבור חשוב זה.

יש לציין שפנינו למפעלים נוספים בתחום החדרת ערכי הטיפול בבריאות הנפש בציבור החרדי ותוכניות רבות נמצאות על הכוונת.

אני מאמינה ובטוחה שאיט"ה, כארגון ששם לנגד עיניו את המטרה לעזור לכל אדם באשר הוא, חשוב שיצרף לשורותיו אנשי מפתח בתחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, השייכים למגזרים ספציפיים. אני מתכבדת להציג את מועמדותי לוועד הארגון בתור נציגת המטפלים הקוגניטיביים התנהגותיים בציבור החרדי.

 

 

מועמדים לבחירות ועד איט"ה"

adir_yossiOring_RichardApel_NoomiMeirav_SheniGoldbert_Anadotan_neomiDerby_Dany

maman_toviSever_BarakSinai YacovYshur-Tami--Fridman_SaraRahamim_LilahShuster_Meir