ד"ר יוסי אדיר

אני פסיכולוג קליני, בעל תואר שלישי, עובד במכון ההמטו-אונקולוגיה במרכז הרפואי תל השומר, בעל קליניקה פרטית, מורשה להיפנוט והוראה מדעית בהיפנוזה.

לראשונה נחשפתי ל CBT בזמן לימודי בארצות הברית, שם למדתי אוריינטציות וגישות טיפוליות שונות, כגון טיפולים פסיכודינמיים. כאשר נחשפתי לראשונה לגישה הקוגניטיבית-התנהגותית, וזכיתי להכיר את אלברט אליס אהרון בק וללמוד מהמאסטרים, הרגשתי מן התרגשות רבה. "הגעתי הביתה" אמרתי לעצמי. כשחזרתי לארץ מלימודי בחו"ל, היו יחסית מעט מטפלים בגישה הקוגניטיבית ולשמחתי השתנה הדבר במהלך השנים.

מאז הנני חבר איט"ה, מרצה, מדריך ומנחה סדנאות בארץ ובחו"ל בנושאים שונים הקשורים ל CBT, ומשלב את ההתערבות הקוגניטיבית עם דמיון מודרך, היפנוזה, טיפול בנשימה ומדיטציה.

יש צורך וחשיבות לקדם את איט"ה בתחומים שונים ומגוונים ובכדי לעשות זאת ישנה חשיבות, ראשית ,להקשיב לבקשות חברי האגודה, צעירים וותיקים, ולעשות את מרב המאמצים הן לבצע שינויים והן לשמר את העבודה היפה שנעשתה על ידי חברי הוועד מההווה ומעבר.

בנוסף, אני רואה בכנסים חשיבות רבה הן לאינטראקציה חברתית והן ללמידה והתמקצעות ולכן הייתי בוועדה המארגנת של כנסי איט"ה הראשונים ובשנים האחרונות מארגן את כנס ההיפנוזה במלון חוף התמרים בעכו. למרבה הצער, בגלל סיבות שונות, לא התקיים הכנס בשנה שעברה וגם לא השנה. לכן אדאג שכנס זה יתקיים אחת לשנה.

 

 

מועמדים לבחירות ועד איט"ה"

adir_yossiOring_RichardApel_NoomiMeirav_SheniGoldbert_Anadotan_neomiDerby_Dany

maman_toviSever_BarakSinai YacovYshur-Tami--Fridman_SaraRahamim_LilahShuster_Meir