מכללת מכון פסגות

שם תכנית ההכשרה

פסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיביתמכון פסגות

מיקום

מכללת רמת גן, רח’ פנחס רוטנברג 86

ימים ושעות לימוד

 ימי ג’ 8:30-13:00 / 15:00-19:30

היקף תכנית לימודים

הכשרה דו שנתית 360 ש”א

אוכלוסיית יעד

העומדים בתנאי החברות לאיט”ה. מהפרופסיות הבאות: עובדים סוציאליים, יועצים חינוכיים, מטפלים באומנויות, קרימנלוגיה קלינית, סיעוד ורפואה.
 תכנית לימודי פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית – לימודי CBT במכון פסגות, מיועדת לאנשי מקצוע מהתחום הטיפולי: עובדים סוציאליים, מטפלים באמנויות, יועצים ופסיכולוגים חינוכיים.

מנהל אקדמי

 גב’ מרב ברקבי שני

סגל המרצים

בית הספר מספק לתלמידיו מסלול לימודי פסיכותרפיה מקצועי ואיכותי, המעשיר את הידע שברשותם, ומוסיף לילקוט הטיפולים שלהם קשת נרחבת של כלים יעילים, ממוקדים וחדשניים. המרצים מגיעים מהשדה הטיפולי, אוחזים בניסיון קליני נרחב וחולקים שפה מקצועית דומה. בית הספר מהווה עבור תלמידיו בית מקצועי חם, שחולק את מאגרי הידע והניסיון שלו מתוך אהבה לתחום הנלמד ומתוך אמונה ביכולותיו לחולל שינויים משמעותיים בעולם הטיפול.

על התוכנית
לימודי CBT במכון פסגות
בית הספר לפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT) של מכון פסגות הוא הוותיק והמוביל בישראל. מאז 2002 הכשרנו אלפי מטפלים בשיטה שנחשבת כיום ליעילה ולמועדפת ביותר על ידי ארגון הבריאות העולמי, לטיפול באנשים שסובלים מפתולוגיה נפשית. מטפלים במגוון פרופסיות, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהעשיר את סל כלי הטיפול שברשותם, ימצאו במכון פסגות הכשרות מותאמות לסוגי הטיפול השונים.
ביקוש הולך וגובר למטפלי CBT
“הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי” נמצא בשימוש הולך וגדל בשנים האחרונות והביקוש לטיפולי CBT נמצא בעלייה מתמדת. הטיפול מתמקד בזיהוי של הקשיים או הבעיות ואיתור התגובות מהם סובל המטופל ואיתור הדרך שבה הוא מגיב להם. לאחר הזיהוי של הבעיה ואיתור התגובות שמשרות את הבעיות, נעשית המשגה, ונקבעות המטרות ותכנית הטיפול. בין היתר, מאפשר הטיפול לייצר דפוסים מחשבתיים והתנהגותיים חלופיים, המאפשרים ראייה והבנה בהסתמך על העובדות.
קודם שינוי מחשבתי, וכתוצאה מכך שינוי התנהגותי

פרטים ליצירת קשר:

טלפון- 03-5288171

דואר אלקטרוני-     cbt.academy@gmail.com

אתר התכניתלחץ כאן

מידע נוסף

סי.בי.טי עו”ס – לחץ כאן

שיא בייעוץ – לחץ כאן

סי.בי.טי ארטס – – לחץ כאן

סי.בי.טי יצרתי – לחץ כאן