ערב ראש השנה תשע"א

לחברי איט"ה היקרים, ערב ראש השנה תשע"א

בפרוש השנה החדשה תשע"א ברצוני לאחל לכולכם שנה טובה, שמחה ופורייה.
שנה חדשה הינה הזדמנות לסקירת השנה החולפת ולתכנון הפעילות לשנה הבאה עלינו לטובה.
בשנה החולפת קיימנו את סדנאות תרפיית הסכימה ע"י  ד"רJeffrey Young . המשובים שקיבלנו היו מעולים ונשאלנו רבות על המשך. כמו כן קיימנו סדנה לטיפול קבוצתי ב-OCD בילדים ומתבגרים שניתנה ע"י ד"ר קריס אויאלה, מאוסטרליה, שהדיה היו טובים מאד.
ב 4-5 לנובמבר תתקיימנה שתי סדנאות מעניינות שתנתנה ע"י ד"ר Sheila Woody מוונקובר, קנדה. סדנאות מומלצות לכל העוסקים ומתעניינים בהפרעות חרדה.  
ב 13-14  לאוקטובר תתקיים סדנה של MBCT ע"י ד"ר Zindel Seagal  ע"י סי-פי ובשת"פ עם איט"ה.
בינואר 2009 התקיים כנס איט"ה הראשון, שהווה את היתד הראשונה בתחילתה של מסורת, ונקווה שמוצלחת. ב 27-29 לינואר הקרוב יתקיים כנס איט"ה השני בעכו, במתכונת משוכללת ומקווים לשביעות רצונכם. יעקב סיני מוביל במרץ רב את צוות ההיגוי של הכנס.
נמשיך במסורת עתיקת היומין של איט"ה של סידרת הרצאות ימי שישי. ההרצאה הראשונה תתקיים ב- 22.10.2010 מייד עם תום חגי תשרי, ע"י  גלית רוזנברג  מומחית ב- CBT  בפוביית טיסה, נושא חשוב בעידן המודרני ובעייה המגבילה אנשים רבים,  מומלץ!
בתודה גדולה לכל המתנדבים להרצות בסידרת הרצאות ימי שישי, שכבר צברו קהל רחב של מאזינים. השנה לראשונה נפתחת סידרה מקבילה של הרצאות ימי שישי בירושלים, בניהולו של ד"ר יופ מאיירס. מאחלים בהצלחה לעמיתנו הירושלמים.
בעוד כחודש )10 /7-10), כמדי שנה, יתקיים הכינוס האירופאי של ה EABCT הפעם במילנו, איטליה.
אנו מזמינים את כל החברים ליטול חלק בתוכניות אלה ומקווים שתיתרמו מהשתתפותכם.
 אני מזמינה אתכם לבקר באתר איט"ה  https://www.itacbt.co.il   שעומד לעבור "מתיחת פנים" בימים אלה בניהולם של חברי הוועד ד"ר עודד בן ארוש וד"ר דני דרבי . פורום תפוז פעיל ופורה, בניהולה של חנה וויסמן ועימה על המלאכה מופקדות עירית וגנר ועירית לוי-גומר. ד"ר חסינטו ענבר לקח על עצמו לפתח פורום מקצועי לאנשי מקצוע לדיונים בסוגיות בתחום ה- CBT, אנו מודים לו ונשמח לסיוע מהחברים בהפעלת פורום זה.
בתודה מיוחדת לחברי הוועד שעושים מלאכתם נאמנה בסתר ומאפשרים לאיט"ה להתפתח.  למר אורי הרמן גזברינו שאחראי על ההתנהלות הכספית של איט"ה, לד"ר יופ מאיירס יו"ר  וועדת תוכניות הכשרה ב- CBT (בסיוע פעיל של ד"ר רות מלקינסון וד"ר יפתח יובל), לד"ר ריצארד אורינג, יו"ר וועדת חברים  (ביחד עם  הגב. אילנה גרנק וד"ר נעמי אפל), לד"ר אודי בודנר, יו"ר וועדת הדרכה (ביחד עם ד"ר רונדה אדסקי וסיועה של ד"ר רות מסר), לוועדת חריגים בניהולה של שושנה קיגל (ביחד עם ג'קי ברגר וד"ר דליה גלבוע), לד"ר יגאל גליקסמן שעושה בכובד ראש את תפקיד וועדת הביקורת, ואחרונה חביבה הגב. מור גולן מזכירת איט"ה שמייעלת בחן את התנהלות איט"ה. לכולכם תבואו על הברכה. נקווה שהשנה החדשה תביא לשגשוג בטיפול התנהגותי- קוגניטיבי בארצנו, להגדלת מספר חברינו ובתקווה לשלום בארצנו.
בשם הוועד ובשמי מאחלת לכולכם ולמשפחותיכם  שנה טובה.
 
ד"ר צופי מרום
יו"ר איט"ה
itapresi@gmail.com