ערב ראש השנה תשע”ב

חברי איט”ה וידידי איט”ה יקרים ערב ראש השנה תשע”ג

בפרוש השנה החדשה ברצוני לאחל לכולכם שנה טובה, שמחה ופורייה.

זה עתה שבתי מכינוס הEABCT ה-42 שהתקיים בג’נבה. הייצוג הישראלי היה נכבד (למעלה מ 25 משתתפים, מהם מספר דוקטורנטים בפסיכולוגיה), חלק גדול היה מעורב בתוכנית המדעית והציג עבודות מדעיות וסדנאות. משמח שמעורבותינו בכנסים אלה הולכת ומתבססת.

בכנס קיימנו לראשונה ביתן ישראלי לקידום הכנס ה 45 של ה EABC בירושלים. הכנס זכה להתעניינות רבה מצד המבקרים, רבים מהם הביעו רצון להשתתף בכנס ולבקר בירושלים. “על הדרך” גם התמודדנו עם דברי בקרת במישור הפוליטי. ברור שנצטרך להשקיע רבות בתכנון הכנס ובשיווקו ולעשת מאמצים לכך שירבו בו משתתפים. תודה מקרב לב לכל המתנדבים שסייעו בהסברה בכנס בג’נבה !

גם השנה נמשיך במסורת עתיקת היומין של איט”ה של סידרת הרצאות ימי שישי (מצורפת). ההרצאה הראשונה תתקיים ב 19.10.2012 מייד עם תום חגי תשרי, ע”י ד”ר דני דרבי שירצה על טיפול בתסמונת פוסט טראומטית. מצורפת תוכנית ההרצאות לכל השנה. גם השנה צפוייה תוכנית מרתקת. תודה גדולה לכל המתנדבים להרצת בסידרת הרצאות ימי שישי, שכבר צברו קהל רחב של מאזינים. תוכנית סידרת ההרצאות שתתקיימנה בימי שישי בירושלים תישלח בהקדם.

אנו מזמינים את כל החברים וידידי איט”ה ליטול חלק בתוכניות אלה ומקווים שתיתרמו מהשתתפותכם.

אנא שימו לב לכך ששתי ההרצאות הראשונות תתקיימנה ביפה-לי א”י יפה ו שתי ההרצאות האחרונות בבית סוראסקי בתה”ש. הסיבה לחלוקה קשורה לאילוצי שיפוץ שונים. אולם הפתרון מהווה ניסוי “חצי מבוקר” ונבדק העדפתכם ובהתאם לכך ניערך בהמשך.

איחולי שהשנה החדשה תביא לשגשוג בטיפול התנהגותי-קוגניטיבי בארצנו, ובתקווה לשלום באזורינו.

בתודה לוועד איט”ה ולכל העושים במלאכה בוועדות איט”ה שמסייעים כה רבות לקדם את איט”ה,

בשם הוועד ובשמי מאחלת לכולכם ולמשפחותיכם שנה מבורכת

ד”ר צופי מרום

יו”ר איט”ה