ערב ראש השנה תש"ע

לחברי איט"ה שלומות, ערב ראש השנה תש"ע 2009
 
לפיתחה של שנה חדשה ברצוני לאחל לכולם שנה טובה, שמחה ופורייה.
שנה חדשה הינה הזדמנות לסקירת השנה החולפת ולתכנון הפעילות לשנה הבאה עלינו לטובה.
בחודשים האחרונים קיימנו את סדנאות Tom Brokovec מארה"ב לGAD  ואת סדנתו שלRon Rappee  מסידניי להפרעות חרדה בילדים. המשובים שקיבלנו היו טובים וכתמיד הטמענו הצעות לשיפור להמשך.
  ב 31.1.2010-2.2.2010 מתוכנן כינוס ראשון של איט"ה, שיכלול סדנאות מגוונות, בתקווה להשתית מסורת. היוזם והוגה  חבר הוועד מר יעקב סיני (ובסיועו של ד"ר יוסי אדיר).
 ב 4.5.2010-6.5.2010  Jeffrey Young ייתן באיט"ה שתי סדנאות בנושא ה SFT, ובכך נענינו  לבקשות חברינו.
נמשיך במסורת עתיקת היומין של איט"ה של סידרת הרצאות ימי שישי. ההרצאה הראשונה תנתן ב 16.10.2009 מייד עם תום חגי תשרי, ע"י  ד"ר מירב כהן-ציון מומחית ב CBT  בהפרעות שינה, נושא חשוב ובעייה מגבילת חיים של אנשים רבים,  מומלץ!
אנו מזמינים את כל החברים ליטול חלק בתוכניות אלה ומקווים שתיתרמו מהשתתפותכם.
בעוד כשבוע,  כמדי שנה,  יתקיים הכינוס האירופאי של ה EABCT הפעם  בדוברובניק, קרואטיה. לצערינו שוב נופל על ראש השנה, נשתדל שהמועדים בעתיד ישונו. החברים שישתתפו בכינוס, אולי נצליח לציין את קבלת השנה החדשה בניכר בתפוח ודבש.
  אני מזמינה אתכם לבקר באתר איט"ה  https://www.itacbt.co.il   שמתפתח ימים לבקרים בניהולם של חברי הוועד ד"ר עודד בן ארוש וד"ר דני דרבי ולציין שהגב. חנה וויסמן חברת איט"ה לקחה על עצמה לנהל בפורום תפוז את הפורום לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי. אנו מודים לה ונשמח לסיוע מהחברים להפעלת פורום זה.
בתודה מיוחדת לחברי הוועד שעושים מלאכתם נאמנה בסתר ומאפשרים לאיט"ה להתפתח.  למר אורי הרמן גזברינו שאחראי על ההתנהלות הכספית של איט"ה, לד"ר יופ מאיירס יו"ר  וועדת תוכניות הכשרה ב CBT (בסיוע פעיל של ד"ר רות מלקינסון וד"ר יפתח יובל), לד"ר ריצארד אורינג  יו"ר וועדת חברים  (ביחד עם  הגב. אילנה גרנק וד"ר נעמי אפל),  לד"ר אודי בודנר, יו"ר וועדת הדרכה (ביחד עם ד"ר רונדה אדסקי וסיועה של ד"ר רות מסר), ואחרונה חביבה הגב. מור גולן מזכירת איט"ה שהפיחה חיים ויעילות בהתנהלות איט"ה. לכולכם תבואו על הברכה. נקווה שהשנה החדשה תביא לשגשוג בטיפול התנהגותי- קוגניטיבי בארצנו, להגדלת מספר חברינו ובתקווה לשלום בארצנו.
בשם הוועד ובשמי מאחלת לכולכם  ולמשפחותיכם  שנה טובה
 
ד"ר צופי מרום
יו"ר איט"ה
itapresi@gmail.com