קול קורא להצגת סדנאות בכנס איט”ה הקרוב פברואר 2020

קול קורא להצגת סדנאות בכנס איט”ה הקרוב פברואר 2020

כמידי שנה אנו נקיים את כנס איט”ה – כנס קליני המיועד לאנשי טיפול ומחקר העוסקים ב- CBT.
השנה הכנס יהיה בסימן חגיגת 40 שנה לאיט”ה, אשר נוסדה רשמית בתאריך 4.2.1980 ובראשה עמד פרופ’ דב פרידלנדר כיו”ר הועד הראשון. בשנה זו פרופ’ מיכאל רוזנבאום ז”ל, יזם את הכנס הראשון לטיפול התנהגותי בישראל בהשתתפות אורחים מכובדים מחו”ל, מהמובילים בקהילה הבינלאומית בטיפול ומחקר CBT.
במהלך כנס 2020 נחגוג את שנת ה-40 לאיט”ה, ונשמח לראות בין באי הכנס מייסדים, ותיקים וצעירים המתכנסים יחדיו לשלושה ימים של למידה, העשרה והנאה משותפת של קהילת ה-CBT בישראל. הכנס השנתי של איט”ה מאפשר להציג את קידמת העשייה בתחומי טיפול ומחקר CBT בארץ ובעולם.

בהתבסס על ממצאי הסקר שנערך לפני חודשים ספורים בקרב חברי איט”ה, הכנס יתקיים השנה במרכז הארץ במלון “רמדה” בנתניה, בין התאריכים 23.2.20 ועד 25.2.20.

אנו שמחים לצאת ב”קול קורא” ולהזמין את קהילת המטפלים והחוקרים להציע סדנאות לכנס, הקשורות לעולם ה-CBT, ויכולות לתרום ולחדש לחברי הקהילה.
ניתן להציע סדנה קצרה, סדנה ארוכה, או סדנה ארוכה מאד.

את ההצעה יש לשלוח לפרופ’ שרה פרידמן לא יאוחר מ10.12.19, למייל itacbtisrael@gmail.com

את ההצעה יש לשלוח בפורמט הבא:
שם הסדנה ושם המנחים
תוכן הסדנה (עד 10 שורות )
מנחה הסדנה (עד 2 שורות)
פריט ביבליוגרפיה במידה ויש
יש לציין האם מדובר בסדנה קצרה, ארוכה או ארוכה מאד, כמפורט בהסבר בהמשך.
יש לציין האם הסדנה מיועדת למתחילים / למתקדמים /כולם.
יש לציין האם יישלח מייל עם חומר מקצועי למשתתפי הסדנא (נוכל לסייע במשלוח חומרים במייל בלבד).
חשוב להדגיש: אנו מעודדים פתיחת סדנאות חדשות שלא התקיימו בשנים קודמות שיוכלו לחדש ולתרום למשתתפי הכנס בתחומי CBT השונים.

לקראת הכנס יקבלו המנחים הודעה סופית לענין פתיחת הסדנה. המנחים יקבלו פטור מתשלום השתתפות בכנס עפי המפתח הבא:
• מנחה סדנה ארוכה (יחיד), יוכל להשתתף ללא תשלום בכל ימי הכנס (כולל לינה וארוחות) ובימים בהם הוא לא מנחה יוכל להצטרף לאחת מהסדנאות הקצרות. במידה ויהיה יותר ממנחה אחד תידרש תוספת תשלום לצורך השהייה במלון של כל מנחי הסדנה.
• מנחה סדנה קצרה יהיה זכאי לחדר ליחיד ללילה אחד בלבד בכנס ביום בו הוא מעביר את הסדנה. במידה ויהיה מעוניין להשתתף בשאר ימי הכנס, יהיה עליו לשלם על השתתפות בכנס בימים בהם הוא איננו מנחה.
• לא ינתן תשלום למנחים בעבור הסדנה שיעבירו.

מבנה הכנס
הכנס יכלול סדנאות לימודיות קצרות עם דגש דידקטי/לימודי אשר תמשכנה כ-6 שעות אקדמיות וסדנאות ארוכות עם דגש התנסותי אשר תמשכנה כ-14 שעות אקדמיות. ביום ראשון 23/2/20 תערכנה הסדנאות הקצרות ובימים שני ושלישי 24-25/2/20 תערכנה הסדנאות הארוכות. כמו כן, ניתן להגיש הצעות לסדנאות ארוכות מאד, של 20 שעות אקדמיות, אשר תחלנה ביום שני 23/2/20 ותסתיימנה ביום שלישי 25/2/20. הכנס ינעל ביום שלישי 25/2/20 בשעה 17:00.

בנוסף לסדנאות, תתקיימנה בערבים פעילויות חברתיות תרבותיות וכן מפגשים בלתי פורמאליים.
כל משתתף בכנס יוכל להשתתף בסדנה קצרה אחת ובסדנה ארוכה אחת מתוך האפשרויות, או לבחור בסדנה ארוכה מאד. מספר המקומות בכל סדנה מוגבל לכ-15 משתתפים בממוצע. סדנה שלא יירשמו אליה מספיק נרשמים לא תיפתח. השיבוץ לסדנאות ייעשה על פי העיקרון של ‘כל הקודם זוכה’. במהלך הכנס לא תינתן אפשרות של מעבר מסדנא לסדנא.
מוזמנים לשלוח הצעות לכנס עד תאריך 10/12/19
למייל: itacbtisrael@gmail.com

בברכה,
פרופ’ שרה פרידמן
יו”ר כנס איט”ה