רגשות – מערכת הפעלה

מאת: ד”ר סרג’יו מרצ’בסקי

מהדורה שניה קיץ 2016

תקציר: זה קורה לכולנו, נשים, גברים, צעירים וקשישים, ילדות וילדים: התפרצות רגשית חזקה, גל של כעס, פחד, עצב, קנאה, בושה, דחף עז פתאומי לעשות דבר מה שיש בו נזק עצמי, משפחתי או חברתי. המכנה המשותף הוא היעדר היכולת לשלוט ברגשות או לווסת אותם. רגשות הם ציר מרכזי בחיים של כולנו ויש להם תפקיד פסיכולוגי חשוב ביותר. ברוב המקרים, הם מדריכים אותנו נכונה, אך לפעמים הם מובילים אותנו למחוזות פחות מוצלחים.
ד”ר סרג’יו מרצ’בסקי, פסיכיאטר בכיר, מציג בספר זה נוסחת פתרון שגיבש יחד עם הצוות שלו ועל סמך ספרות מחקרית עדכנית, להשגת ויסות רגשי ליצירת תשתית לאיכות חיים טובה יותר. אדם שילמד לווסת את רגשותיו, יוכל להשיג את הדברים שלשמם הוא מתאמץ, ובהם – הגשמה עצמית, אושר ,שפע, זוגיות טובה ומטרות אחרות. בסיס הנוסחה הוא עבודה עצמית עקבית וממושכת לאור עקרונות הפסיכולוגיה הקוגניטיבית התנהגותית, כשהם משולבים עם חוכמת הפסיכולוגיה החיובית. כשנפנים את הכלים שספר זה מציע לנו, נוכל לצאת לדרך – לפתח ולתרגל את מערכת ההפעלה המבוקרת של רגשותינו. אז איכות חיינו תהיה טובה יותר, ונתנהל באופן חיובי יותר עם עצמנו, ועם הסובבים אותנו.
ד”ר מרצ’בסקי, מנהל מחלקת אשפוז יום באר יעקב; מנהל מרפאת היבטים; בעל ניסיון של שלושים שנה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי; טיפל באלפי מטופלים, הדריך ולימד מאות אנשי מקצוע. במשך שנים פועל להפצת בשורת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי ברחבי הארץ.

פרטים ליצירת קשר –  טלפון: 036851551 או 0523548596, מייל ebetim@ebetim.co.il