שימוש בכלים מתחום ה–EMDR  וה-CBT בטיפול בקשיים בתפקוד המיני

שימוש בכלים מתחום ה–EMDR וה-CBT בטיפול בקשיים בתפקוד המיניאנו מזמינים אתכם/ן ליום עיון אונליין את שתתקיים באופן מקוון ב 19.03.2021

כותרת: שימוש בכלים מתחום ה – EMDR וה CBT בטיפול בקשיים בתפקוד המיני

מרצה: שני עמרם

יום העיון יתקיים ביום שישי ,19.03.21

כניסה למערכת: 9:15
תחילת המפגש: 9:30
סיום המפגש: 12:00

גם יום עיון זה, בדומה לשאר ימי העיון במהלך השנה, הוא ללא עלות לחברי איט”ה ששילמו דמי חברות לשנת 2021.
ניתן לשלם דמי חברות בקישור הבא: תשלום דמי חברות

מי מכם שמעוניין להשתתף ביום העיון מתבקש להירשם בלינק הבא:
להרשמה לחץ כאן

במידה ואינך מטפל/ת חבר באיט”ה, יש להירשם בטופס הרשמה הבא: לחץ כאן

לינק לחדר בתוכנת zoom ישלח לנרשמים ערב לפני מועד יום העיון.
מצורף לינק להורדת תוכנת zoom:
https://zoom.us/download

שנדע ימים טובים ובריאים,
ועדת ימי עיון, איט”ה

תקציר ההרצאה:

שימוש בכלים מתחום ה – EMDR  וה CBT בטיפול בקשיים בתפקוד המיני.מיניות זה תחום שמטפלים לא עובדים איתו מספיק. מצד אחד זה אחד התחומים שהכי מעסיק אנשים, ומצד שני זה אחד התחומים שהכי קשה לנו לדבר עליו.הרבה אנשים היו “מתים” שנשאל אותם, אבל הם מתביישים ולא נח להם. וגם אנחנו כמטפלים מתקשים לשוחח על הנושא. למשל: העיסוק ביש או אין חשק מיני ומה זה אומר, עומד לי או לא עומד לי, אני גומר מהר או מהר מידי או לא מצליח לגמור. בהרצאה אני אסביר על EMDR. על קשיים בתפקוד המיני , ואביא תיאורי מקרים כיצד אני מטפלת בקשיים אלו באמצעות כלים מה EMDR וה CBT.

 

אודות המרצים:

שני עמרם, עובדת סוציאלית, מטפלת ומדריכה מוסמכת ב CBT, מטפלת מוסמכת ב EMDR ומטפלת זוגית ומינית מוסמכת.את ההסמכה בטיפול מיני עשיתי במרפאה לטיפול מיני בתל השומר.כיום אני עובדת בקליניקה שלי, מלמדת במכון פסגות, עובדת עם ארגונים בטיפול בעובדים וייעוץ למנהלים בנוגע לעובדים, מעבירה סדנאות שונות ומתמחה בתחומים של זוגיות, מיניות והתמודדות עם טראומות, לחץ, חרדה ושינויים במעגל החיים. עד לאחרונה גם עבדתי מס’ שנים עם משרד הבריאות ביחידה למניעת התאבדויות.